„Gamta buvo labai dosni šiam operos dainininkui, suteikdama jam gražų tembrą, įspūdingą ir platų diapazoną, kurį sėkmingai papildo nepriekaištinga intonacija, paties išvaizda ir pasiryžimas dirbti ties dainavimo įgūdžiais. Kiekvienas jo pasirodymas yra kaip vienos žmogaus šou” – rašo žurnalas Muzikalnaakademija (Muzikos akademija), 2015.

Dmitry Grinikh yra Juodkalnijos baritonas (gimęs Ukrainoje). Jis aktyviai koncertuoja įvairiuose Europos miestuose, tokiuose kaip Viena, Bratislava, Varšuva, Vroclavas, Krokuva, Praha, Brestas, Talinas, Ryga, Cetinjė, Belgradas, Minskas, Lvovas, Londonas, Sofija, Barselona, Tbilisis, Paryžius, Druskininkai, Kaunas, Madridas ir kt.

Iki Ukrainos karo (2022) jis buvo Maskvos valstybino universiteto profesorius bei solo dainavimo katedros vedėjas ir dekanas tarptautiniame slavų institute Maskvoje. 2004 m. jis baigė doktorantūros studijas Gnesino akademijoje. Dmitry Grinikh yra daugelio tarptautinių konkursų laureatas, vienas iš jų yra „World of Art” Lietuvoje (2012 m.). Kaip solistas jis koncertavo su svarbiausiais šių dienų orkestrais įvairiuose klasikinės muzikos festivaliuose.

Jo repertuaras yra įspūdingas: nuo XIV iki XXI amžiaus. Nuo 2014 m. jis yra Lenkijos Pedagogų Asociacijos (PSPS) narys. Jis taip pat daugelį metų yra tarptautinių konkursų žiūri narys. Grinikh yra parašęs daugiau nei 20 mokslinių straipsnių (esė, publikacijos, monografijos) apie vokalinę pedagogiką.

Nuo 2022 m. vasario mėn., jis gyvena Baro mieste (Juodkalnija).