„Karolinos muzikalumas susietas su loginiu mąstymu, kas ypač svarbu vargonų muzikos atlikėjui. Ši sintezė leidžia pasiekti didžiausią muzikos gelmę, jos supratimą. Atlikėja ne tik išjaučia, bet ir išanalizuoja muzikinį kūrinį, keldama sau aukščiausius reikalavimus. Čia jai gelbsti jos erudicija, inteligencija, muzikalumas. Per muziką Karolina atskleidžia ir savo vertybių skalę“ – Prof. Virginija Survilaitė, citata iš lmrf.lt

Vargonininkė Karolina Juodelytė gimė Vilniuje. Savo pažintį su muzika pradėjo nuo šešerių metų, kai įstojo mokytis į Nacionalinę M.K. Čiurlionio menų mokyklą. Jos pirmasis instrumentas buvo fortepijonas, vėliau ji pradėjo mokytis vargonų specialybės pas Vidą Prekerytę. Savo studijas Karolina Juodelytė pradėjo LMTA, kurioje baigė vargonų (Doc. Gedimino Kviklio, Prof. Virginijos Survilaitės)  ir muzikologijos studijas (Dr. Jono Vilimo klasė). Su įvairiomis mainų programomis ji studijavo Muzikos ir vaizduojamųjų menų universitete Vienoje ir  Sibeliaus muzikos akademijoje Helsinkyje. Savo studijas tęsė Detmoldo aukštojoje muzikos mokykloje (vargonų solisto klasė pas Prof. Dr. Martin Sander), vėliau – Berlyno menų universitete (bažnytinės muzikos magistras).

Karolina Juodelytė yra laimėjusi įvairius tarptautinius konkursus: 2011 m. ji pelnė 1-ąją vietą Tarptautiniame M.K.Čiurlionio vargonininkų konkurse ir šešis specialiuosius prizus. Prizines vietas yra pelniusi L. Janačeko vargonininkų konkurse Brno (Čekija), Detmoldo aukštojoje muzikos mokykloje, J.P.Sweelincko vargonininkų konkurse Gdanske (Lenkija), 1-jame vargonininkų konkurse Balstogėje (Lenkija), vargonininkų konkurse Šanchajuje (Kinija),  F. Schmidt konkurse Vienoje (Austrija) bei tapo pusfinalininke 8-ajame tarptautiniame vargonininkų konkurse Tokijuje (Japonija).

Karolina Juodelytė  dalyvavo įvairiuose meistriškumo kursuose. Kaip solistė ir kamerinės muzikos atlikėja ji nuolat dalyvauja įvairiuose vargonų muzikos festivaliuose bei koncertuose Europoje bei groja su įvairiais orkestrais.

2012 m. ir 2013 m. ji gavo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės ir Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės padėkas už prizines vietas konkursuose. Kasmet nuo 2017 m. ji atlieka lietuvių kompozitorių kūrinių premjeras per Tarptautinę muzikologų komperenciją Vilniuje.  K.Juodelytė yra įrašiusi įvairias kompaktines plokšteles, tarp jų solinis albumas su šiuolaikine lietuvių vargonų muzika „Ėjimas į tylą“, taip pat Juliaus Juzeliūno Koncertas vargonams, smuikui ir orkestrui, kartu su smuikininku Džeraldu Bidva, dirigente Adrija Čepaite ir Lietuvos kameriniu orkestru ir kt. Šalia aktyvios koncertinės veiklos, K.Juodelytė yra bažnyčios Heilige Familiekantorė Berlyne, vadovauja keliems chorams ir ansambliams bei dėsto Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.