Jeremiah Stephenson sparčiai įsitvirtina kaip vargonų atlikėjas ir mokytojas tarptautinėje arenoje, sulaukęs kvietimų koncertuoti visoje Europoje, Šiaurės Amerikoje ir Švedijoje. Jo grojimas buvo transliuojamas per televiziją ir radiją Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje ir Čekijoje, kur 2016 m. laimėjo pirmąją vietą tarptautiniame Petro Ebeno vargonininkų konkurse.

Kembridžo universiteto ir Karališkosios muzikos akademijos absolventas Jeremiah tęsė studijas Tulūzos konservatorijoje, remiamoje Nicholas Danby Trust. Jo mokytojai buvo Gillian Weir, Susan Landale, Michelis Bouvardas ir Philippe’as Lefebvre’as. Jis studijavo fortepijoninę literatūrą ir pedagogiką pas Barbarą Lister-Sink.

Jeremiah savo koncertinę veiklą derina su asocijuotojo muzikos direktoriaus pareigomis Visų Šventūjų bažnyčioje Londone. Būdamas apdovanojimus pelniusiu Karališkojo vargonininkų koledžo nariu ir vienu iš jauniausių akredituotų mokytojų, Jeremiah ypatinga aistra yra supažindinti vaikus su vargonais ir kartu su jais pažinti įvairų instrumento repertuarą.