Aarón Ribas

Aaronas Ribas yra jaunosios kartos vargoninikas. Jis gimė 1992 m. Barselonoje. Pragėjo mokytis pas savo tėvą Ignacio Ribas, o vėliau įstojo į Barselonos konservatoriją , kur mokėsi Maria Nacy klasėje. Jis įgijo bakalauro laipsnį. Šiandien jis mokosi magistrantūros studijose Štutgarto muzikos mokykloje pas Jürgen Essl.

2013 m. Jis laimėjo 1-ąją vietą, skirtą vargonų meistrui Josephui Gableriui Ochsenhauzene ir 1-ąją vietą, kurią vienbalsiai skyrė konkurso „Juventudes Musicales de España“ žiūri. Šiame konkurse jis taip pat laimėjo specialų prizą, kurį skyrė EMCY (Europos jaunimo konkursų sąjunga). Prizas – koncertinė kelionė po Europą. 2016-2017 m.grojo koncertų ciklą „Clásicos en Ruta“ (Klasikos kelias).

Kaip solistas, Aaronas koncertavo žinomose Ispanijos vietose: Leono ir Ciudadelos katedroje, Juan March fondo koncertuose, Alfredo Krauso auditorijoje Gran Kanarijoje, karalienės Sofijos „SONY“ mokyklos salėje, Leyre ir Torreciudado vienuolyne. Dalyvavo įvairiuose festivaliuose. Vokietijoje jis pasirodė Memmingene, Ochsenhausen, Michelstadt, Kassele ir Ulm Minstere. Kartu su Bilbao simfoniniu orkestru grojo kaip solistas ir orkestro vargonininkas.